Vestel Beyaz Eşya Ödülü
Vestel.com.tr web sitesini ekran okuyucu uygulama modunda çalıştırmak için tıklayınız

Vestel Beyaz Eşya Japonya’dan Bir Ödül Daha KazandıVestel Beyaz Eşya, 2014 yılında Japonya’dan aldığı TPM Mükemmellik Ödülü’nün ikinci aşaması olan TPM Süreklilik Ödülü’nü de kazandı. Vestel Beyaz Eşya, bu başarı ile 6 ayrı fabrikada, 6 ayrı ürün ailesi ile aynı anda bu ödülü almaya hak kazanan DÜNYADA İLK ve TEK şirket oldu.

Vestel Beyaz Eşya, günümüzün en önemli yönetim sistemlerinden biri olan TPM (Toplam Üretken Yönetim) uygulamalarında 2011 yılından itibaren gerçekleştirdiği başarılı çalışmaları neticesinde Japonya'dan bir ödül daha kazandı.

TPM felsefesini ve araçlarını sistemine entegre ederek, tüm süreçlerinde gerçekleştirdiği sürekli iyileştirme faaliyetleri ile verimliliği artırmayı sağlayan Vestel Beyaz Eşya, 2014 yılında JIPM (Japan Institute of Plant Maintenance) tarafından "TPM Mükemmellik Ödülü”ne (TPM Excellence Award) layık görülürken, şimdi de "TPM Süreklilik Ödülü"nün (Award for Excellence in Consistent TPM Commitment) sahibi oldu.

Vestel Beyaz Eşya Japonya’nın en prestijli ödüllerinden olan TPM Ödülünü alarak, bu başarı sayesinde 6 ayrı fabrikada, 6 ayrı ürün ailesi ile aynı anda bu ödülü almaya hak kazanan DÜNYADA İLK ve TEK işletme oldu.

Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan ödülle ilgili yaptığı açıklamada “Bir Japon uygulaması olan Toplam Üretken Yönetim faaliyetleri günümüzün en önemli yönetim sistemlerinden biri. Dördüncü sanayi devrimi olarak kabul edilen Endüstri 4.0 çağında hata payını sıfıra indirmek ve verimliliği artırmak çok kıymetli. Vestel Beyaz Eşya olarak 2011 yılından bu yana TPM faaliyetlerini yürütüyoruz. Bu sistem sayesinde çalışanlarımızın yaratıcılıklarını teşvik ederek üretime daha verimli katılımlarını sağlıyoruz. Üretim verimliliğinden, kayıpları en aza indirmeye, makina etkinliğini artırma çalışmalarından hat verimliliğini artırmaya, tüm iyileştirme çalışmalarını bütün Vestel ekibi birlikte düşünüyor ve uyguluyoruz. Bu çalışmalarımızın böylesine prestijli bir ödül kazanması bizi çok gururlandırıyor. Tüm çalışma arkadaşlarımı kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

ÜRÜN TÜRÜ ()

UYARI!

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR