Vestel.com.tr web sitesini ekran okuyucu uygulama modunda çalıştırmak için tıklayınız
FİLTRELER
SOĞUTMA TİPİ
RENK
HACİM (LT)
ENERJİ SINIFI
SERİ
GENİŞLİK (CM)
FİYAT

Neden Vestel Buzdolabı Almalıyım?

Vestel, her türlü ihtiyaç ve beklentilerinizi göz önünde bulundurarak buzdolapları üretir. Çeşitli beklentilere karşılık veren Vestel Buzdolapları mutfağınıza şıklık katarken düşük enerji harcayarak bütçenizi korur. Vestel buzdolabı serilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Akıllı seri:
Vestel Akıllı Seri Buzdolapları, dokunmatik ve elektronik ekran, MP3 çalma ve sesli mesaj bırakma gibi akıllı özelliklerinin yanında, hızlı soğutma fonksiyonları ve birbirinden şık tasarımları ile işlev ve görsel açıdan tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Akıllı fonksiyonları ve farklı kullanım seçenekleri ile enerjiden tasarruf etmenize de yardımcı olur.

Design seri:
Design Serisi Buzdolapları, cam, desenli ve renkli tasarımları sayesinde, mutfağınıza şıklık katarken, soğutma teknolojileri ile size uzun süreli tazeliği sunar. Estetik ve teknolojinin bir arada sunulduğu bu özel tasarım buzdolapları ile buzdolapları değişiyor, evinize şıklık geliyor.

Eco seri:
Az enerji ile yüksek performans sunan doğa dostu Vestel Eko Seri Buzdolapları, pratik ve hayatı kolaylaştıran çözümler ile mutfaktaki keyifli zamanı çoğaltır. Ayarlanabilen raf sistemi, farklı mod seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza uyum sağlarken, hem doğayı hem bütçenizi korur.

Retro seri:
Vestel For You Retro Serisi ile size özel buzdolabını kendiniz tasarlayabilirsiniz. İstediğiniz, ihtiyacınızı karşılayan 4 farklı buzdolabı modelinden birini size ve tarzınıza en uygun olduğuna inandığınız 5 farklı renk alternatifinden biri ile birleştirip, size özel bir buzdolabına sahip olabilirsiniz. Seçiminiz sizi yansıtsın, görenler hayran kalsın. Vestel, her türlü ihtiyaç ve beklentilerinizi göz önünde bulundurarak buzdolapları üretir. Çeşitli beklentilere karşılık veren Vestel.

Enerji Tasarruf Oranları ve Nasıl daha etkin kullanabilirim
Kullanacağınız ev aletlerini satın alırken yalnızca fiyat olarak değil, enerji tasarrufu açısından da değerlendiriniz. Evlerde kullanılan enerjinin yarıdan fazlasının elektrikli ev aletleri tarafından tüketildiğini unutmamalısınız. Bazı buzdolabı modelleri fiyat açısından uygun olsa dahi, enerji verimliliğinde uzun vadede daha çok maliyet yaratabilir.

ÜRÜN TÜRÜ ()

UYARI!

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR
×