Vestel.com.tr web sitesini ekran okuyucu uygulama modunda çalıştırmak için tıklayınız
BAŞA DÖN
SEPETE GİT
TOPLAM:

KAMPANYA KOŞULLARI

Vestel’in indirim ve garanti kampanyaları hakkında detaylı bilgilere, hukuki şartlara bu bölümden ulaşabilirsiniz.

24 Şubat Trabzon'un Kurtuluşuna Özel Kampanya

Kampanyamız 24 – 26 Şubat tarihleri arasında Trabzon ilimizde geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında 20218382 ürün kodlu Vestel BM- 502 Bulaşık Makinesi ve 20217846 ürün kodlu Vestel Hızlı 10912 Çamaşır Makinesi alımlarında Vestel tarafından indirim kodu almış müşteriler, deklare edilen fiyatlardan kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında ve ve vestel.com.tr’de yararlanabilir. Ürünler stoklarla sınırlıdır.

Vestel’de ÖTV Fırsatları Hız Kesmiyor, LCD TV’ler ile Devam Ediyor!

Televizyon ürünlerinin tüm vergiler dahil tavsiye edilen perakende satış fiyatının üzerine yapılan ötv oranı ndan (%6,7) az olmamak üzere değişen fiyatlarda 4K SMART 55UA8300 55” LED TV, SMART 43FB7500 43” LED TV ve SATELLITE 43FB5000 43” LED TV ürünlerininin vergiler dahil tavsiye edilen satış fiyatları üzerinden indirim yapılacaktır. İndirim kampanyası 10-13 Şubat tarihleri arasında geçerlidir. Fiyatlar vergiler dahil tavsiye edilen perakende fiyatıdır. Kampanya, kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcılarında ve www.vestel.com.tr adresinde geçerlidir. 55UA8300 ‘ün stok adedi 500, 43FB7500’ün stok adedi 500 ve 43FB5000’in stok adedi 500’dür. Ürün görselleri temsilidir.

Fikriniz değişirse paranız iade !

Kampanya 8 Şubat 2016 - 31 Mart 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel Yetkili Mağaza ve Bayi’lerinden satın alınan Vestel Venus V3 5580 ürünü için geçerlidir. Bu kampanya taksitli satış haricinde geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketici, fatura tarihinden itibaren 1 hafta içinde Para iadesi bildirimi için ilk olarak ilgili ürünü satın aldığı Vestel Yetkili Mağazasına, ardından onay için mağaza tarafından yönlendirileceği Vestel yetkili servise; işbu “Hazır mısınız Venus’ü denemeye ? Fikriniz Değişirse Paranız İade! Kampanyası Katılım Sertifikası”, fatura aslı, iade etmek istediği ürün, ürünün aksesuar ve kutusunu teslim ederek başvurmalıdır. Akabinde yetkili servisten alacağı servis fişi ile satın aldığı Vestel Yetkili Mağazaya giderek para iadesini alabilir. Vestel Yetkili Servisinin tüketici hatasından kaynaklandığını tespit ettiği arızalı ve veya hasarlı ürünler kampanya dahilinde olmayacaktır. Kampanyalar birleştirilemez, ürünler stoklarla sınırlıdır. Kampanya yetkili satış mağazalarında geçerlidir.

Küçük Ev Aletleri’nde Sevgililer Günü Özel İndirimi!

Kampanyamız 1-28 Şubat 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcıları ve vestel.com.tr’den yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanyamız Sefa Inox Çay Makinesi, Sefa Kırmızı Inox Çay Makinesi, Sefa Inox Türk Kahvesi Makinesi ve Sefa Kırmızı Inox Türk Kahvesi Makinesi ürünlerinde geçerlidir. Ürün stokları e-mağaza ve yetkili satıcı stoklarıyla sınırlıdır.

Vestel Beyaz Eşyalarda ÖTV Devletten, KDV Vestel’den!

Kampanya seçili Vestel buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, derin dondurucular, klimalar ve ankastre fırınlar için geçerlidir. ÖTV ve KDV indirimi seçili beyaz eşyalarda ve tüm ankastre fırınlarda 1 Şubat-28 Şubat 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcılarında ve online alışverişlerde geçerlidir. Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyaya dahil tüm ürünleri görmek için tıklayın.

Yarıyıl Tatili Hediyeniz Vestel’den!

Kampanyamız 16 Ocak ile 31 Ocak 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcıları ve vestel.com.tr’den yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanyamız 4 farklı renkteki Mix&Go modellerimizde ve 3 farklı renkteki Desibel K550 Bluetooth Kulaklık modellerimizde geçerlidir. Ürün stok ve renkleri e mağaza ve yetkili satıcı stoklarıyla sınırlıdır

Star Wars Vestel’de!

Kampanyamız 1 Aralık ile 31 Aralık 2016 tarihleri arasında vestel.com.tr’den yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanyamız 22FA7100 Tv , Star Wars Yeşil, Kırmızı ve Turuncu mix&go, Star Wars E3100 R ve K Ekmek kızartma makinesi, Star Wars K3100 K kahve makinesi modellerimizde geçerlidir. Ürün stok ve renkleri emağaza stoklarıyla sınırlıdır.

Vestel 4K UHD TV’lerde 3 Aylık Netflix Premium Üyeliği Hediye Kampanyası

Netflix kampanyası 28/02/2017 tarihinde sona erecektir. "Aynı Anda 4 Ekrandan Yayın Planı" ile (Aylık 39.99 TL'ye) 3 aylık Netflix Hizmet Paketi (Toplam bedel 119.97 TL), geniş bant İnternet bağlantısı gerekir. Kampanya koşulları hakkında ayrıntılı bilgiye buradanwww.netflix.com/termsofuse ve www.vestel.com.tr ’den ulaşabilirsiniz.

Vestel Buzdolapları’ nda Yeni Yıl Fırsatları!

Kampanya EKO NF450, NF480 ve EKO NFY510 model No-Frost Buzdolaplarında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında ve vestel.com.tr’ de 1-28 Şubat 2017 tarihlerinde geçerlidir. Kampanyalar birleştirilemez. Ürünler stoklarla sınırlıdır.

Turkcell’lilere Vestel Zorlu Mağazada Kontratlı Venus Satışı

Kampanya 31.10.16-31.01.17 tarihleri arasında Yetkili Vestel mağazalarından 12/24/36 ay taahhütlü alımlarda geçerli olup, stok adeti 300’dür. 4.5G, IMT-Advanced teknolojisi olup 150 mbps ve üstü hızlarda veri indirmeye olanak sağlar, 4.5G baz istasyonlarından servisle uyumlu SIM kart ve cihazlarla yararlanılabilir. Vestel Venus V3 5020 150Mbps hızını desteklemektedir. Ayrıntılar ve kampanya koşulları www.vestel.com.tr ve www.turkcell.com.tr 'de

Hayallerinizi Geniş Tutun!

Kampanya 620 litre Vestel No-Frost Buzdolaplarında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında ve vestel.com.tr’ de 1 Ocak-28 Şubat 2017 tarihlerinde geçerlidir. Kampanyalar birleştirilemez. Ürünler stoklarla sınırlıdır

Gururla yerli ,Gururla Fenerli Kampanyası

Fiyatlar vergiler dahil tavsiye edilen perakende fiyatıdır. Kampanya 01.12.2016-28.02.2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında, seçili Fenerium mağazalarında ve vestel.com.tr’den yapılan alışverişlerde geçerlidir. Ürün stok ve renk seçenekleri mağaza stoklarıyla sınırlıdır.

KEA Koşulsuz Değişim Kampanyası

Kampanya, 1 Eylül 2016 – 28 Şubat 2017 tarihleri arasında “Vestel Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Süpürgeler”de geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketici, kampanya tarihleri arasında satın aldığı Vestel Küçük Ev Aleti ve Elektrikli Süpürge ürününü 3 ay içerisinde fatura aslı ve ürünün satın alındığı Vestel Yetkili Mağazası güvenlik numarısını da içerir şekilde düzenlenen işbu “Değişim Kampanyası Katılım Belgesi” ile birlikte ürünün satın alındığı Vestel Yetkili Mağazasına veya Vestel Yetkili Servisine başvurabilir. Vestel Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak temin edeği kargo kodu yardımı ile değiştirmek istediği ürün ve belirtilen belgeleri anlaşmalı kargo firması ile yalnızca bir defaya mahsus olmak üzere ücretsiz olarak göndererek, değişim gerçekleştirebilir. Tüketicinin değişim hakkını kullanacağı ürün “Vestel Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Süpürgeler Değişim Kampanyası Katılım Belgesi”nde ve faturada belirtilen ürün olup, tüketici bu ürünü aynı ürün ile koşulsuz değiştirme hakkına yalnızca bir defaya mahsus olmak üzere sahiptir.

Vestel Ankastre Setlerde Sonbahar Kampanyası

1.969 TL, ADW-6309 Ankastre Davlumbaz + AFW-6682 Ankastre Fırın + AOW-6004 Ankastre Ocak’tan oluşan Beyaz Sonbahar Seti’nin; 1.899 TL ADB-6309 Ankastre Davlumbaz + AFB-6682 Ankastre Fırın + AOB-6004 Ankastre Ocak’tan oluşan Siyah Sonbahar Seti’nin fiyatı olup, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında ve vestel.com.tr’de geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır.

Ankastre Set Alana TV İndirimi Kampanyası

Üçlü Ankastre set yanında indirimli 1 adet SATELLİTE 40FA5050 40” LED TV ya da SMART 40FB7100 40” LED TV kampanyası; ankastre fırın, ankastre ocak ve ankastre davlumbaz’dan oluşan 1 adet ankastre set alımlarında, kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcılarında, 01-31 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya Gümüş Fırsat Seti 1 dahil değildir. Kampanyalar birleştirilemez. Ürünler stoklarla sınırlıdır.

Ütü yapmak şimdi çok kolay!

İndirim kampanyası 1-28 Şubat 2017 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında ve vestel.com.tr’den yapılan alışverişlerde geçerlidir. Fiyatlar vergiler dahil tavsiye edilen perakende fiyatıdır. Fiyatlar peşin ödemeler için geçerlidir, kredi kartına taksitli veya senetli alımlarda fiyat değişikliği olabilir. Kampanyalar birleştirilemez. Ürünler stoklarla sınırlıdır

Vestel Küçük Ev Aletleri’yle Somestrede Enerji Dolu Kampanya

Kampanyamız 26 Ocak ile 15 Şubat 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcıları ve vestel.com.tr’den yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanyamız Enerjik Katı Meyve Sıkacağı, Enerjik Narenciye Sıkacağı, 4 farklı renkte Mix&Go ve Şölen T3500 Tost Makinesini ürününde geçerlidir. Ürün stok ve renkleri e mağaza ve yetkili satıcı stoklarıyla sınırlıdır.

ÜRÜN TÜRÜ ()

UYARI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR