Vestel.com.tr web sitesini ekran okuyucu uygulama modunda çalıştırmak için tıklayınız

KAMPANYA KOŞULLARI

Vestel’in indirim ve garanti kampanyaları hakkında detaylı bilgilere, hukuki şartlara bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Venus Z10 şimdi peşin fiyatına 12V Taksit’le !

Peşin fiyatına taksit seçenekleri 6 ve 12 V Taksit’le geçerlidir. Z10 V Taksit kampanyası V Taksit sistemine kayıtlı tüm Vestel iş ortaklarımızda ve Vestel mağazalarımızda geçerlidir. İlgili kampanya 30.11.2017 tarihine kadar geçerlidir. Bu kampanya ile 250 TL’den 6 V Taksit’le 1500TL’ye; 125 TL’den 12 V Taksit’le 1500 TL’ye; 69 TL’den 24 V Taksit’le 1656 TL’ye ve 49 TL’den 36 V Taksit’le 1764 TL’ye Venus Z10 alınabilmektedir. Ürün adet ve renk seçenekleri mağaza stoklarıyla sınırlıdır

ÖTV BİTER, VESTEL’de BİTMEZ!

Kampanya 1-30 Kasım 2017 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında ve vestel.com.tr’den yapılan alışverişlerde geçerlidir. İndirimli fiyatlar peşin ödemeler için geçerlidir, kredi kartına taksitli ve senetli alımlarda fiyat değişikliği olabilir. Kampanya kapsamında 20219486 kodlu NF 520 A++ buzdolabının perakende satış fiyatı 1.899TL, 20217846 kodlu HIZLI 10912 TT çamaşır makinesinin perakende satış fiyatı 1.599 TL ve 20218377 kodlu BM-301 bulaşık makinesinin perakende satış fiyatı 899 TL olacaktır. Kampanyalar birleştirilemez. Ürünler stoklarla sınırlıdır. Kampanya kurgusunda oluşacak değişiklik hakkı Vestel Ticaret A.Ş.’ye aittir.

Shell -Vestel Kampanya Koşulu

Shell’den 50 TL yakıt değerinde Smart Puan hediyesi kazanmak için;

• 1-29 Kasım 2017 tarihlerinde tek seferde tavsiye edilen perakende satış fiyatı 750 TL ve üzeri Beyaz eşya, cep telefonu ve televizyon alışverişlerinde geçerlidir.
• Alışveriş sonrasında, Vestel tarafından müşterinin Vestel’e bildirdiği cep telefonu numarasına kısa mesaj ile kampanya kodu gönderilecektir.
• Kampanyaya SMS ile katılımda 50 TL değerinde yakıt veya otogaz değerinde Smart puan yakıtkazanılacaktır.
• Kampanyaya SMS ile katılım sağlamak için ise “SMART” yazıp 1 boşluk bırakarak Shell ClubSmart kart numarası ile Vestel tarafından gönderilen kampanya kodu tüm operatörler için 2313’e SMS ile gönderilmelidir.
Örnek: SHELL 700044101847935316 BNHWCV

• Kampanyaya katılabilmek için son kısa mesaj gönderim günü 3 Aralık 2017’dir.
• 50 TL değerindeki Shell akaryakıt veya otogaz smart puan hediyesi için, kısa mesaj ile numarası gönderilen Smart karta 5.000 hediye Shell ClubSmart puan Shell tarafından yüklenecektir.
• Hediye Smart puanlar ile kampanyaya katılan üye Shell istasyonlarında akaryakıt veya otogaz siparişi verilebilmesi için kartın Shell ClubSmart sisteminde kayıtlı olması gerekmektedir.
• Bu kampanya diğer Shell ve Vestel kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanyadan her Shell ClubSmart kart numarası ve şifre ile sadece 1 kez yararlanılabilmektedir. Her cep telefonu ile sadece 1 defa kampanya katılım talebi gönderilebilir.
• Hediye Smart puanlar Shell tarafından 5 Aralık 2017’de müşterinin ClubSmart kartına yüklenecek olup, son kullanım tarihi 5 Ocak 2018’dir
• Yüklenen hediye puanlar sadece kampanyaya katılan ClubSmart programı üyesi Shell istasyonlarından yapılacak akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerlidir.
• Kampanyaya tüm Avea, Turkcell ve Vodafone hatlarıyla ücretsiz katılım yapılabilecektir.
• Kampanyaya Shell Taşıt Tanıma Sistemi müşterileri, 18 yaşından küçükler ve Club Smart Extra Card sahipleri katılamaz.
• Akaryakıt veya otogaz smart puan hediyesi uygulaması kapsamında Shell ClubSmart başvuru formu genel şartları geçerlidir.
• Siparişin kısmen ya da tamamen iade edilmesi ve sipariş tutarının 750 TL’nin altına düşmesi durumunda kazanılmış olan hediye iptal olur.
• Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Shell & Turcas Petrol A.Ş’ye ve Vestel’e aittir. Ayrıntılı bilgi www.vestel.com.tr, www.shell.com.tr, Shell Müşteri Hattı 4442020

Tüm Vestel televizyonlar Sodexo’yla indirimli!

Kampanya Koşulları:

1. Kampanyadan tüm Sodexo Müşterileri ve Tüketicileri yararlanabilir.
2. Kampanya katılımı www.sodexoavantaj.com üzerinden alınacak indirim kodları ile sağlanacaktır.
3. Kampanya 8 Aralık tarihine kadar geçerlidir.
4. Kampanya sadece www.vestel.com.tr adresinden tek seferde yapılan televizyon ürün grubu için geçerlidir. Bedellere KDV dahildir.
5. Sepete aynı ürünün 1’den fazla eklenmesi durumunda, indirim aynı ürünlerden 2 tanesinde geçerli olacak, 3. Üründe indirim uygulanmayacaktır.
6. Kampanyadan yararlanabilmek için Sodexo tarafından iletilen kodu www.vestel.com.tr adresinden televizyon ürün grubu alışverişi yaparken ödeme esnasında “Promosyon Kodu” alanına girmeniz gerekmektedir.
7. Siparişin kısmen ya da tamamen iade edilmesi durumunda kazanılmış olan indirim iptal olur.
8. Bu kampanya başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
9. Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri A.Ş. ve Vestel kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
10. Ayrıntılı bilgi için www.vestel.com.tr adresini de ziyaret edebilirsiniz. Vestel Müşteri Hattı 0850 222 4123

Eski Venus’ünü getir, Venus Z10’u götür !

Kampanya, 23.08.2017 – 31.12.2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel mağazalarında, Vestel mağazası tarafından sağlanan taahütname şartlarına uygun katılımcılar için geçerlidir. Gerekli uygunluk kontrolünün Vestel mağaza çalışanı tarafından yapılması ve taahütname imzalanmasının ardından tüketicilere, Venus 4.5, Venus 5.0 V, Venus 5.0 X, Venus 5.5 V, Venus 5.5 X, Venus V3 5570, Venus V3 5070, Venus V3 5040, Venus V3 5040 2GB, Venus V3 5020, Venus V3 5010, Venus V3 5580, Venus V3 5580 Dual, Venus e2, Venus 5000 2GB, Venus V3 5030 modelleri için 200 TL indirim hakkı sağlanır. İndirim Venus Z10 modelinin satın alınması sırasında kullanılabilir. İndirim nakit olarak verilemez, başka tarihte kullanılamaz. Ürün adet ve renk seçenekleri mağaza stoklarıyla sınırlıdır. Ayrıntılı bilgi www.vestel.com.tr

EK GARANTİDE KASIM FIRSATI

Vestel Beyaz Eşya ve Ankastre Ürünlerinde Ek Garanti Ayrıcalığı!

Vestel Ek Garanti Ayrıcalığı ile ürünlerinizin garanti süresini 7 yıla kadar uzatabilir,
Vestel kalitesini garantilemenin keyfini daha üzün süre yaşayabilirsiniz.

Üstelik Şimdi Çok Daha Ayrıcalıklı! *
Kasım ayında satın alacağınız 4 yıllık Ek Garanti, %25 İndirimli!

Vestel Ek Garanti Ayrıcalığı’ndan Nasıl Faydalanılır?
Vestel yetkili satış noktalarından veya e-mağazamızdan ürün alırken, Vestel Ek Garanti Ayrıcalığını da satın alabilirsiniz. Üstelik daha önce satın aldığınız ürünlerimiz için de ek garanti ayrıcalığını kullanabilirsiniz. Ek Garanti ayrıcalığı, ürün montajından itibaren ilk 6 ay (180 gün) içinde satın alınabilir. Bu satın alma işlemini web sitemizden, iletişim merkezimizden, yetkili servis ve yetkili satış noktalarından gerçekleştirebilirsiniz. Ek Garantinizin iptal olmaması için ürüne yapılacak tüm müdahaleler, Vestel Yetkili Servisleri tarafından gerçekleştirilmelidir.
Güvence Kapsamında Neler Var?
Ek Garanti süresi, ürününüzün hâlihazırdaki garanti süresinin sonunda başlar.
Ek Garanti hizmeti; mekanik / elektronik arızalar, yedek parça ve işçilik maliyetleri gibi onarım haklarını içermektedir.
Ek Garanti ayrıcalığı kapsamında yapılacak tüm işlemler, Vestel Yetkili Servisleri tarafından gerçekleştirilecek olup, orijinal parçalar ile işlem yapılacaktır.
Ek Garanti satın alabileceğiniz ürünler: Buzdolapları, Çamaşır Makineleri, Bulaşık Makineleri, Solo Fırınlar, Klimalar, Dikey Derin Dondurucular, Solo Set Üstü Ocaklar, Ankastre Fırınlar, Termosifonlardır. Ek Garanti alımları, ücretsiz Ek Garanti kampanyaları ile birleştirilemez.

*%25 EK GARANTİ İNDİRİM KAMPANYASI;

Vestel yetkili satısıları ve Vestel.com.tr’den alınan Vestel markalı, Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Solo Bulaşık Makinesi, Solo Fırın, Solo Set Üstü Ocak ve Derin Dondurucu ürünlerinde, montaj tarihini takiben ilk 6 ay (180 gün) içinde +4 yıl ek garanti satın alınması durumunda, 1-30 Kasım 2017 tarihleri arasında ek garanti bedelinde %25 indirim uygulanacaktır. Yukarıda belirtilen ürün gruplarının +4 yıl ek garanti ücretleri ürün gruplarına göre farklılık göstermektedir. +25 ek garanti indirim kampanyası sadece +4 yıl ek güvence ve ilk 6 ay içi alımlarda geçerlidir. +1,+2,+3 ek güvence için kampanya bulunmamaktadır. Kampanya kurgusunda değişiklik yapma hakkı Vestel Ticaret A.Ş ‘ye aittir.

Uzun Süre Tazeliğin Garantisi Vestel Taze Hava Teknolojisi!

Kampanya 1-30 Kasım 2017 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında yapılan alışverişlerde; 20217549 EKO NF450, 20217552 EKO NF480 modellerinde geçerlidir. İndirimli fiyatlar peşin ödemeler için geçerlidir, kredi kartına taksit ve senetli alımlarda fiyat değişikliği olabilir. Kampanyalar birleştirilemez. Ürünler stoklarla sınırlıdır. Kampanya kurgusunda oluşacak değişiklik hakkı Vestel Ticaret A.Ş.’ye aittir. “Taze Hava Teknolojisi ve 30 Gün Tazelik teknolojileri bağımsız bir araştırma şirketi tarafından onaylanmıştır

Vestel Beyaz Eşya ve Ankastre Ürünlerinde Ek Garanti Ayrıcalığı!

Vestel Beyaz Eşya ve Ankastre Ürünlerinde Ek Garanti Ayrıcalığı!

Vestel Ek Garanti Ayrıcalığı ile ürünlerinizin garanti süresini 7 yıla kadar uzatabilir,
Vestel kalitesini garantilemenin keyfini daha üzün süre yaşayabilirsiniz.

Vestel Ek Garanti Ayrıcalığı’ndan Nasıl Faydalanılır?

Vestel yetkili satış noktalarından veya e-mağazamızdan ürün alırken, Vestel Ek Garanti
Ayrıcalığı’nı satın alabilirsiniz. Daha önce satın aldığınız ürünlerimiz için de ek garanti satın alabilirsiniz.
Ek Garanti Ayrıcalığı hizmeti, ürün montajından itibaren ilk 6 ay (180 gün) içinde satın
alınabilir. Bu satın alma işlemini web sitemizden, iletişim merkezimizden, yetkili servis ve
yetkili satış noktalarından gerçekleştirebilirsiniz. Ek Garantinizin iptal olmaması için ürüne
yapılacak tüm müdahaleler, Vestel Yetkili Servisleri tarafından gerçekleştirilmelidir.

Güvence Kapsamında Neler Var?

Ek Garanti süresi, ürününüzün hâlihazırdaki garanti süresinin sonunda başlar. Onarım hakkını içerir.
Ek Garanti hizmeti; mekanik / elektronik arızalar, yedek parça ve işçilik maliyetleri gibi onarım haklarını içermektedir.
Ek Garanti Ayrıcalığı kapsamında verilecek tüm hizmetler Vestel yetkili servisler
tarafından verilecek olup, orijinal parçalar ile işlem yapılacaktır.
Ek Garanti satın alabileceğiniz ürünler; Buzdolapları, Çamaşır Makineleri, Bulaşık Makineleri,
Solo Fırınlar, Klimalar, Dikey Derin Dondurucular, Solo Set Üstü Ocaklar, Ankastre Fırınlar, Termosifonlar’dır.
Ek Garanti alımları, ücretsiz Ek Garanti kampanyaları ile birleştirilemez.

4 YILLIK YENİ SATIŞ FİYATI3 YILLIK YENİ SATIŞ FİYATI 2YILLIK YENİ SATIŞ FİYATI1YILLIK YENİ SATIŞ FİYATI
ÜRÜNLERİLK 6 AY7-36 AYİLK 6 AY7-36 AYİLK 6 AY7-36 AYİLK 6 AY7-36 AY
Buzdolabı No-frost109 ₺ 146 ₺ 87 ₺ 116 ₺ 65 ₺ 87 ₺ 43 ₺ 57 ₺
Buzdolabı No-frost Kombi109 ₺ 146 ₺ 87 ₺ 116 ₺ 65 ₺ 87 ₺ 43 ₺ 57 ₺
Buzdolabı Statik89 ₺ 119 ₺ 69 ₺ 92 ₺ 49 ₺ 65 ₺ 29 ₺ 39 ₺
Buzdolabı French Door129 ₺ 172 ₺ 99 ₺ 132 ₺ 69 ₺ 92 ₺ 39 ₺ 52 ₺
Kurutmalı Çamaşır Makinesi109 ₺ 146 ₺ 89 ₺ 119 ₺ 59 ₺ 79 ₺ 39 ₺ 52 ₺
Bulaşık Makinesi95 ₺ 127 ₺ 74 ₺ 98 ₺ 52 ₺ 70 ₺ 31 ₺ 41 ₺
Klima 119 ₺ 139 ₺ 89 ₺ 116 ₺ 69 ₺ 89 ₺ 39 ₺ 52 ₺
Ankastre Fırın 95 ₺ 127 ₺ 74 ₺ 98 ₺ 52 ₺ 70 ₺ 31 ₺ 41 ₺
Solo Fırın 95 ₺ 127 ₺ 74 ₺ 98 ₺ 52 ₺ 70 ₺ 31 ₺ 41 ₺
Ocak Ankastre95 ₺ 127 ₺ 74 ₺ 98 ₺ 52 ₺ 70 ₺ 31 ₺ 41 ₺
Derin Dondurucu - Dikey89 ₺ 119 ₺ 69 ₺ 92 ₺ 49 ₺ 65 ₺ 29 ₺ 39 ₺
Termosifon89 ₺ 119 ₺ 69 ₺ 92 ₺ 49 ₺ 65 ₺ 29 ₺ 39 ₺
Çamaşır Makinası (7,8,9,10,11 Kilo)105 ₺ 140 ₺ 81 ₺ 109 ₺ 58 ₺ 77 ₺ 34 ₺ 46 ₺
Çamaşır Makinası (5,6 Kilo)89 ₺ 119 ₺ 69 ₺ 92 ₺ 49 ₺ 65 ₺ 29 ₺ 39 ₺

VESTEL ANKASTRE’DE BU SONBAHARDA, YENİDEN İLKBAHAR FİYATLARI

Kampanya 1-30 Kasım 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcılarında geçerlidir. Kampanyada geçerli setler; Eğik Siyah Set 2 (AFB-7684, ADB-6309, AOB-6104/6104 DG) 2599TL ve Eğik Beyaz Set 2 (AFW-7684, ADW-6309, AOW-6104/6104 DG) 2699TL; Cam Siyah Set (AFB-6682, ADB-6004, AOB-6104/6104 DG) 2249TL ve Cam Beyaz Set (AFW-6682, ADW-6004, AOW-6104/6104 DG) 2299TL olup stoklarla sınırlıdır.

VESTEL ANKASTRE İLE DEĞİŞİM MUTFAĞINIZDA!

Kampanya 1-30 Kasım 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcılarında geçerlidir. Kampanyada geçerli setler; Eğik Siyah Set 1 (AFB-6653, ADB-6309, AOB-6104/6104 DG) 2499TL ve Eğik Beyaz Set 1 (AFW-6653, ADW-6309, AOW-6104/6104 DG) 2599TL olup stoklarla sınırlıdır.

100 TL MaxiPuan Hediye

1- Kampanya, 1 – 31 ekim tarihlerinde, Vestel Yetkili Satıcılarında veya vestel.com.tr’de sadece Vestel ürünlerinde İş Bankası kartları ile İş Bankası POS’larından tek seferde peşin veya taksitli yapılacak 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
2- Kampanyaya katılmak isteyen müşteriler ödeme işlemi öncesinde ya da işlem sonrasında aşağıdaki işlemi mutlaka yapmalıdırlar. Kampanyamız süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin "VESTEL" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402'ye SMS göndermesi veya maximum mobil uygulaması üzerinden katılım sağlaması gerekmektedir.
3- Ziraat Bankası Maximum özellikli Kredi Kartları da kampanyamıza dahildir. Ziraat Maximum Kredi Kartı sahiplerinin kampanyamıza katılabilmeleri için "VESTEL" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757'ye SMS göndermesi gerekmektedir.
4- Vestel Yetkili Bayilerinden alışverişlerde POS Sliplerinde çıkan 12 haneli referans numarasını alışveriş yaptığınız bayiye iletmeniz gerekmektedir.
5- İş Bankası Bankamatik Kartlarıyla yapılan alışverişler de kampanyamıza dahildir. Bankamatik Kartları için de SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bankamatik Kartıyla kazanılan MaxiPuanlar da geri alınacaktır.
6- Kampanyamız kart bazında değil müşteri numarası bazındadır ve bir defa faydalanılabilir. Bir müşteri kampanyamız kapsamında tek seferde 1.500 ve üzeri tutarlı ilk işlemi üzerinden olacak şekilde azami 100 TL MaxiPuan kazanabilir.
7- Ödül kullanımı: Müşterilerimizin kazandığı MaxiPuan’lar 13 Kasım 2017 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 23 Kasım 2017 (bu tarih dahil)’dir. Kullanılmayan puanlar 24 Kasım 2017 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bu sebeple müşterilerimizin puanlarını en geç 24 Kasım tarihine kadar kullanması gerektiği bilgisi satış esnasında verilmelidir.
8- Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, İş’te Üniversiteli)
9- Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan alışverişler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.
10- Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.
11- İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.

11 KG Kapasiteli Dev Çamaşır Makinesinde Fırsat!

Kampanya 1-30 Kasım 2017 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında ve vestel.com.tr’den yapılan alışverişlerde geçerlidir. İndirimli fiyatlar peşin ödemeler için geçerlidir, kredi kartına taksitli ve senetli alımlarda fiyat değişikliği olabilir. Kampanya kapsamında 20219156 kodlu HIZLI 11912 TT modelinin perakende satış fiyatı 1.999 TL olacaktır. Kampanyalar birleştirilemez. Ürünler stoklarla sınırlıdır. Kampanya kurgusunda oluşacak değişiklik hakkı Vestel Ticaret A.Ş.’ye aittir

VESTEL SMART TV ALAN HERKESE FİLBOX HEMEN ABONELİĞİ HEDİYE!

Kampanyamız 1-31 Ekim 2017 tarihlerinde geçerlidir. Filbox Hemen servisi tüm Vestel Smart TV modelleriyle birlikte ilk 4 ay ücretsizdir. Smart TV’den ücretsiz üyeliğinizi başlatmak için Filbox Hemen uygulamasına Vestel yetkili montaj ekiplerinin verdiği montaj slibinde yer alan ücretsiz aktivasyon kodunuz ile birlikte üye olmanız gerekmektedir. 4 ay sonunda hediye abonelik kendiliğinden sonlanacaktır. Filbox Hemen aboneliğine devam etmek için Filbox Çağrı Merkezinden veya fillboxhemen.com.tr adresinden Filbox Hemen aboneliği için paket satın almanız gerekmektedir. Kampanya süresi boyunca Vestel Smart TV üzerinden hediye üyelik oluşturulduğu taktirde, 3 aylık hediye süre içerisinde gerçekleştirilen 12 aylık Filbox Hemen abonelik alımları 89 TL yerine 69 TL’dir. Filbox Hemen Filsat TV A.Ş’nin ürünüdür. Filsat TV A.Ş.’nin kanal ve içeriklerde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

VESTEL - VODAFONE Star Wars Galaktik Paket Kampanya Koşulları

Kampanya Koşulları

• 01 Kasım 2017 – 15 Ocak 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
• Kampanyaya katılan VESTEL yetkili satış noktalarında ve vestel.com.tr ‘de satışta olan Star Wars temalı Vestel Star Wars Mix&Go Kırmızı Blender, Vestel Star Wars K3100 Inox Kahve Makinesi, Vestel Star Wars E3100 K Ekmek Kızartma Makinesi, Vestel Star Wars E3100 R Ekmek Kızartma Makinesi ürünlerinde %30 indirim sağlanacaktır.
• Kampanyaya katılabilmek için, “VESTEL” yazıp 6666’ya SMS göndermek veya Avantaj Cepte üzerinden kampanya şifresi almak gerekmektedir.
• Alınan şifre mağaza gişe yetkilisine ibraz edilerek kampanyadan faydalanılabilir.
• Her şifre tek kullanımlıktır. Bir ürün satın alımında bir şifre kullanılabilir.
• Bir kullanıcı bu kampanyadan bir kez faydalanabilir.
• İndirim, VESTEL'in duyurduğu perakende liste satış fiyatları üzerinden yapılacaktır.
• Kampanya kodları 15 Ocak 2018 sonrasında geçerliliğini yitirir.
• Kampanyaya katılım stoklarla sınırlıdır.
• Bu kampanya VESTEL’in diğer kampanyaları ile birleştirilemez.
• Ürünü kampanya kodu ile alırken herhangi bir sorun yaşanması durumunda Vestel Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçilebilir.
• Kampanyadan yalnızca aktif Star Wars Galaktik paket aboneleri faydalanabilir. Aktif abonelik; kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı VESTEL ve Vodafone'da saklıdır.Vodafone FreeZone'lu olmak için "FREEZONE" yazıp 1525'e göndermek ve belirlenen kosulları taşımak gereklidir.
• 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki gizlilik politikamıza http://vftr.co/gp adresinden ulaşabilirsiniz.
• Detaylar: www.vodafonefreezone.com, www.vestel.com.tr

KEA Koşulsuz Değişim Kampanyası

Kampanya, 1 Eylül 2016 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında “Vestel Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Süpürgeler”de geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketici, kampanya tarihleri arasında satın aldığı Vestel Küçük Ev Aleti ve Elektrikli Süpürge ürününü 3 ay içerisinde fatura aslı ve ürünün satın alındığı Vestel Yetkili Mağazası güvenlik numarısını da içerir şekilde düzenlenen işbu “Değişim Kampanyası Katılım Belgesi” ile birlikte ürünün satın alındığı Vestel Yetkili Mağazasına veya Vestel Yetkili Servisine başvurabilir. Vestel Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak temin edeği kargo kodu yardımı ile değiştirmek istediği ürün ve belirtilen belgeleri anlaşmalı kargo firması ile yalnızca bir defaya mahsus olmak üzere ücretsiz olarak göndererek, değişim gerçekleştirebilir. Tüketicinin değişim hakkını kullanacağı ürün “Vestel Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Süpürgeler Değişim Kampanyası Katılım Belgesi”nde ve faturada belirtilen ürün olup, tüketici bu ürünü aynı ürün ile koşulsuz değiştirme hakkına yalnızca bir defaya mahsus olmak üzere sahiptir.

Vestel Termosifonlarda Çok Avantajlı Fiyatlar ve 5 Yıl Garanti Fırsatı!

+3 yıl ek güvence kampanyası, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında 01.04.2017 - 31.12.2017 tarihleri arası yapılan termosifon alımlarında geçerli olup, sadece onarım hakkını içermektedir.Termosifonlar için onarıma ilişkin +3 yıl ek güvence 2 yılda bir yetkili servisler tarafından bakım yapılması halinde geçerli olacaktır. Anot değişimi işlemi ek güvence kapsamı dışındadır.TRV 80 E, TRV 65 E, TLS 65 M, TLS 80 M, TRV 65 M ve TLS 50 M modellerine ait fiyatlar, KDV dahil tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır. Kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcıları ve Vestel.com.tr’den 31 Aralık 2017 tarihine kadar yapılacak alımlar için geçerlidir.

Sodexo’dan Büyük Venus Kampanyası Koşulları

Sodexo’lulara özel, Türkiye’nin akıllısı Venus 5580 Altın ve Tekno Gri model cep telefonlarında www.vestel.com.tr’den yapılan alışverişlerde %10 indirim fırsatı!
Sodexo Club üyelerine Venus 5580 Altın ve Tekno Gri model cep telefonlarında %10 indirim, 9 Eylül - 9 Kasım 2017 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Sodexo Club üyelerine Vestel.com.tr’den tek seferde yapacakları Beyaz Eşya alımlarında geçerlidir. Detaylar www.vestel.com.tr ve www.sodexoavantaj.com’da.

• Kampanyadan tüm Sodexo Müşterileri ve Tüketicileri yararlanabilir.
• Kampanya 9 Kasım 2017 tarihine kadar geçerlidir.
• Kampanya sadece www.vestel.com.tr adresinden tek seferde yapılan Venus 5580 Altın ve Tekno Gri model cep telefonları için geçerlidir. Bedellere KDV dahildir.
• Sepete aynı ürünün 1’den fazla eklenmesi durumunda, indirim aynı ürünlerden 2 tanesinde geçerli olacak, 3. Üründe indirim uygulanmayacaktır.
• Kampanyadan yararlanabilmek için Sodexo tarafından iletilen kodu www.vestel.com.tr adresinden cep telefonu (Kampanyanın geçerli olduğu modeller) alışverişi yaparken ödeme esnasında “Promosyon Kodu” alanına girmeniz gerekmektedir.
• Siparişin kısmen ya da tamamen iade edilmesi durumunda kazanılmış olan indirim iptal olur.
• Bu kampanya başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
• Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri A.Ş. ve Vestel kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
• Ayrıntılı bilgi için www.vestel.com.tr adresini de ziyaret edebilirsiniz. Vestel Müşteri Hattı 0850 222 4123

VESTEL’DEN BÜYÜK DEĞİŞİM KAMPANYASI!

Değiştirme ve indirim kampanyası 1-30 Kasım 2017 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcılarında, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Solo Bulaşık Makinelerinin tamamı, Ankastre Bulaşık Makinelerden ise, BMA-611 I ve BMA-811 I modellerinde, Solo Fırın, Derin Dondurucu, Ankastre Fırın, Ankastre Siyah Eğik Set 2, Ankastre Beyaz Eğik Set 2, TV ve Elektrikli Süpürge’de geçerlidir. 1000 TL indirim 4K NF655 EB/ES ve NFKY 640 EX A++ Ion model buzdolaplarının peşin alımında geçerlidir. Değiştirme kampanyası indirimleri, her 1 adet yeni ürün için, 1 adet eski ürünün iade edilmesi durumunda geçerlidir. İade edilecek eski ürünler, yedek parça ve aksesuarları ile tam olmalıdır. Ürünler çapraz olarak değiştirilebilir, Elektrikli Süpürgeler çapraz değişime dahil değildir. ATIK ELEKTRİKLİ VE ELEKTRONİK EŞYALARIN KONTROLÜ yönetmeliği kapsamında kampanyadan yararlanan tüketicilerimizin eski ürünleri anlaşmalı Vestel servisleri tarafından teslim alınacak, yönetmelik kapsamında geri dönüşüme tabi tutulacaktır.

Değişim kampanyası kapsamındaki ürünleri görmek için tıklayın.

BİSU - VESTEL KAMPANYASI

- Kampanya kapsamında T.C. sınırları içerisinde Venus Markalı telefon sahipleri tarafından BiSU uygulaması üzerinden mobil ödeme ve Hopi paracık ile satın alınan su alışverişlerinde toplam ödeme miktarı üzerinden %10 indirim sağlanacaktır.

-Kampanyaya katılım için ilk sipariş 1 Ağustos 2017 – 1 Mart 2018 tarihleri arasında verilmelidir. BiSU uygulaması üzerinden su satın alan müşterilere, kredi kartı veya paracık ile alışveriş yapması halinde müşterinin siparişi verdiği ilk günden itibaren 6 ay boyunca yapılan alışverişinde %10 indirim sağlayacaktır.

-Alışveriş anında %10 oranındaki indirim bedeli düşülecek, ödeme indirimli olarak yapılacaktır.

-Kampanyadan yararlanmak için BiSU mobil uygulaması ile sipariş verirken ödeme adımında mobil ödeme seçilip kredi kartı tanımlaması yapılmalıdır. Paracık ile ödeme yapmak için Hopi eşleşmesinin yapılması gerekmektedir.

-Kampanya, mobil ödeme aktif markalarda geçerli olup, satın alınabilecek su markaları kampanya süresince ve teslimat yapılacak olan bölgelere göre değişiklik gösterebilir.

-Kullanıcının elinde boş damacana bulunmaması durumunda; depozito ücreti veya farklı marka damacana geçişlerinde değişim ücreti talep edilebilir.

-Su fiyatları marka bazında değişiklik gösterebilir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 500 TL tutarında verdiği siparişler için faydalanabilir. Sipariş tutarı 500 TL’yi geçen müşteriler için kampanya otomatik olarak durdurulur. Kampanya kapsamında en fazla 50 TL indirim yapılacaktır.

-BKM Express’inize tanımlı belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir.

-Kampanya stoklarla sınırlıdır. Stokların tükenmesi durumunda otomatik durdurulur.

-Aynı kişi ve/veya telefon numarası ve/veya adres kampanya kapsamından 1 kez faydalanabilir. Aynı kişi ve/veya telefon numarası ve/veya adresin kampanyadan belirtilen adetten fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır.

-BiSU, kampanya süresince kampanya koşullarında değişiklik yapma ve gerekli görmesi durumunda her hangi bir neden bildirmeksizin kampanyayı durdurma/sona erdirme hakkını saklı tutar. Kampanyaya ilişkin değişikikler BiSU uygulaması içerisinde fırsatlar sayfası üzerinden duyurulacaktır.

ÜRÜN TÜRÜ ()

UYARI!

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR